Doğu Ekspresi Turları

Çıkış Tarihi
DOĞU EKSPRESİ TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Doğu Ekspresi Turları

Doğu Ekspresi Turlarımız  2 Gece ve 3 Gece otel konaklaması olarak değişiyor.

İstanbul Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları

İstanbul Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları Gidiş ve Dönüş Sabiha Gökçen Havalimanın dan Kars ve Erzurum arasını Doğu Ekspresi treni ile gerçekleştiriyoruz. Doğu Ekspresi Turumuz 3 Gece 4 Gün 3 Gece Otel Konaklamalı, 1 Gece Van 2 Gece Kars da Konaklama gerçekleşmektedir.

Ankara Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları

Ankara Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları Gidiş ve Dönüş Uçakla Kars ve Erzurum arasını Doğu Ekspresi treni ile gerçekleştiriyoruz. Doğu Ekspresi Turumuz 3 Gece 4 Gün 3 Gece Otel Konaklamalı, 1 Gece Van 2 Gece Kars da Konaklama gerçekleşmektedir.

İzmir Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları

İzmir Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları Gidiş ve Dönüş Uçakla Kars ve Erzurum arasını Doğu Ekspresi treni ile gerçekleştiriyoruz. Doğu Ekspresi Turumuz 3 Gece 4 Gün 3 Gece Otel Konaklamalı, 1 Gece Van 2 Gece Kars da Konaklama gerçekleşmektedir.

Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları

Antalya Çıkışlı Doğu Ekspresi Turları Gidiş ve Dönüş Uçakla Kars ve Erzurum arasını Doğu Ekspresi treni ile gerçekleştiriyoruz. Doğu Ekspresi Turumuz 3 Gece 4 Gün 3 Gece Otel Konaklamalı, 1 Gece Van 2 Gece Kars da Konaklama gerçekleşmektedir.


Doğu Ekspresi vagonlarında yer alan koltuklar yatak olabilir şekilde dizayn edilmiştir ve 2 ya da 4 kişiliktir. Camlar perde ile kapatılabilir ve oda kapısı kilitlenebilir. Her odada ısıtma ve soğutma sistemi bulunur. Örtülü kuşet ve yataklı vagonlarda kalacak misafirler için yastık kılıfı, çarşaf ve battaniye verilir.

Doğu Ekspresi, son derece konforlu bir trendir. Tren içerisinde rahatça hareket edebilir, vagonlar arası geçişlerle manzara izleme noktaları keşfedebilirsiniz. Dilerseniz yemekli vagonda çay, kahve içebilir ve diğer yolcularla sohbet edebilirsiniz. Ayrıca restoran kısmında kahvaltı edebilir ya da yanınızda getirdiğiniz atıştırmalıkları yiyebilirsiniz. Doğu Ekspresi'nde ayrıca ortak prizler, ortak tuvalet alanları, lavabolar bulunur. Her vagonda bir adet vagon görevlisi yer alır ve sizlerin seyahatini güvenli kılar.


Doğu Ekspresi ile Kars

İstanbul’dan tura katılmak için üç alternatifiniz bulunuyor. Bunlardan ilki İstanbul Pendik tren garından Ankara tren garına giden hızlı trene binmelisiniz. Ankara’dan Doğu Ekspresine aktarma yaparak tura başlayabilirsiniz. Tur firmaları aracılığı ile gidecekseniz Erzurum’a uçak ile giderek havaalanında tur rehberleri ile buluşup Erzurum, Erzincan ve Kars turuna başlayabilirsiniz. Kars garından Doğu Ekspresine binerek Ankara’ya manzara dolu bir dönüş yolculuğuna geçebilirsiniz. Dilerseniz sadece uçaklı paket turlar alarak uzun tren yolculuğuna gerek kalmadan Kars ve yakın iller turuna da katılabilirsiniz. 


Doğu Ekspresi ile Nereleri Görebilirim

Doğu ekspresi biletiniz hazırsa uzun bir yolculuk sizleri bekliyor. Bu yolculuk sırasında birçok dağ, şelale ve mevsim manzaraları görebilirsiniz. Dağları kaplayan beyaz örtü, donmuş şelale görüntüleri, tarihi köprüler ve daha fazlası görebileceğiniz muhteşem manzaralardan sadece birkaçı. Manzara haricinde tren yolculuğu sırasında birçok tatil severle tanışabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.