İstanbul Çıkışlı Gap Turları

Çıkış Tarihi
İSTANBUL ÇIKIŞLI GAP TURLARI LİSTELENİYOR
 • İstanbul Çıkışlı Otobüslü Gap Turu 3 Gece 4 Gün

  Güney Doğu Anadolu’yu Keşfetmeye, Peygamberler Diyarını Gezmeye Davet Ediyoruz.
  -%65
  5 Gün
  Otobus
  4.750TL
  13.571TL
  Detaylar
 • İstanbul Çıkışlı Uçaklı Gap Turu 3 Gece 4 Gün

  Kısa zamanda çok işler yaparız diye Gap Bölgesine doğru yola çıktık. Güney Doğu Anadolu’yu Keşfetmeye, Peygamberler Diyarını Gezmeye Davet Ediyoruz.
  -%53
  4 Gün
  Ucak
  6.999TL
  14.891TL
  Detaylar
 • Otobüslü Gap Rüzgarı Turu 4 Gece Konaklamalı

  Nemrut Dağı'nda Gün Batımı Şanlıurfa'da Sıra Gecesi, Halfeti Tekne Turu, Mardin - DayrulZafaran Manastırı - Kasımiye Medresesi Şanlıurfa - Balıklıgöl - Adıyaman…
  -%65
  7 Gün
  Otobus
  5.850TL
  16.714TL
  Detaylar
 • İstanbul Çıkışlı Otobüslü Klasik Gap Turu 6 Gün 5 Gece Konaklama

  Medeniyetlerin, Kültürlerin ve İnançların Buluşma Noktasında Güneşin Doğuşuna Yolculuk... Kayseri - Malatya - Mardin - Dayrul Zafaran Manastırı - Kasımiye Medresesi…
  -%49
  8 Gün
  Otobus
  6.575TL
  12.892TL
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

İSTANBUL ÇIKIŞLI GAP TURU

Her Hafta hareketli İstanbul Çıkışlı Gap Turları, Otobüslü, Uçaklı ve Trenli İstanbul Çıkışlı Gap Turları 2 3 4 5 ve 6 Gece Konaklama seçenekleri ile geziexpress.com`da Tüm Banka Kredi kartlarına, İstanbul Çıkışlı Gap Turlarını online olarak 12 Ay taksit imkanı ile satın alabilir online rezarvasyon yapabilirsiniz.

iSTANBUL ÇIKIŞLI OTOBÜSLÜ GAP TURLARI

İstanbul çıkışlı otobüslü Gap Turları lüx ve konforfurlu araçlarla ulaşım, Gap Turları 3 Gece Otel Konaklması ile 3 Gece 4 Gündür, bu programda Gaziantep, Urfa, Mardin, Midyat, Hasankeyf, Diyarbakır Adıyaman Nemrut Halfeti ve Rumkaleyi görüyoruz 4 günlük Gap turumuz da Gap bölgesini adım adım geziyoruz.

5 Gece 6 Gün Otobüslü Gap turumuzda, Tarsus, Adana, Hatay, Gaziantep, Adıyaman Nemrut, Mardin, Midyat, Hasankeyf, Diyarbakır, Şanlıurfa, Halfeti ve Kahramanmaraş bölgelerini geziyoruz.

iSTANBUL ÇIKIŞLI UÇAKLI GAP TURU

İstanbul Çıkışlı Uçaklı Gap Turları 2 3 4 ve 5 Gece Konaklama seçenekleri ile 4 Ayrı Gap Turu Programını sizler için hazırladık, Uçaklı Gap Turları Sabiha Gökçen Havalimanı ve Yeni Havalimanından gerçekleştiriyoruz. Uçaklı Butik Gap Turu 2 Gece, 3 Gece Konaklamalı Uçaklı Gap Turu, 4 Gece Konaklamalı Uçaklı Gap Rüzgarı turu, 5 Gece Konaklamalı Büyük Gap Turu ve 6 Gece Konaklamalı Gap ve Doğu Anadolu Turu bu farklı programlarımızda sizlere unutamayacağınız Güneydoğu Gap Turunu yaşatmak için sizler için bölge uzmanı olarak Profosyonel Rehberlerimizle sizler için hazırlaık, Uçaklı Gap Turlarımız hakkında daha gazla bilgi almak için Uçaklı Gap Turu sekmesini kullabilirsiniz.


İSTANBUL ÇIKIŞLI TRENLİ GAP TURU

İstanbul Çıkışlı Trenli Gap Turumuz ile Güney Kurtalan Ekspresi ile Güneydoğuyu şehir şehir en güzel fotoğraf karelerini yakalayarak Ankara`dan Kayseri`ye, Sivas`tan Malatya`ya, Malatya`dan Diyarbakır`a uzanan bu muhteşem yolculukta 4 Gece 5 Gece 6 Gece Konaklama seçenekleriyle geziexpress.com`da


İSTANBUL ÇIKIŞLI 3 GECE KONAKLAMALI GAP TURU

İstanbul hareketli 3 Gece Konaklamalı Gap Turu, İstanbul`dan Hareket ederek Bolu Ankara yolunu takip ederek, ilk durağımız Adana, Gaziantep, Adıyaman, Diyarbakır, Batman, Hasankeyf, Mardin, Şanlıurfa, Halfeti olarak 7 Farklı şehir 7 Farklı Kültür Dillerin ve inançlrın birleştiği nokta Güneydoğu Mezapotamyayı Geziyoruz.


İSTANBUL ÇIKIŞLI 4 GECE KONAKLAMALI GAP TURU

istanbul Hareketli 4 Gece Konaklamalı Gap Turu, 4 Gece Otel Konaklamalı Adana, Hatay, Gaziantep, Halfeti, Urfa, Mardin, Miyat, Batman Hasankeyf, Diyarbakır, Adıyaman Nemrut rotasını takip ederek Gap Turumuzu gerçekleştiriyoruz.


İSTANBUL ÇIKIŞLI 5 GECE KONAKLAMALI GAP TURU

İstanbul Çıkışlı 5 Gece Konaklamalı Büyülü Gap Turu, Siz değerli misafirlerimize 5 Gece Büyülü Gap Turumuza 2 Güzel şehir katarak, Darende, Levent Vadisi, Malatya, Elazığ, Diyarbakır, Batman, Hasankeyf, Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Halfeti, Adıyaman, Hatay ve Adana Tam 9 Şehir Baştan başa Büyülü Gap Turu


Adana'da Gezilecek Yerler

Adana Ulu Camii, Bebekli Kilise, Kapıkaya Kanyonu, Kapuzbaşı Şelalesi, Şar Antik Kenti, Feke Kalesi, Adana Kalesi, Yılan Kalesi, Büyük Saat Kulesi, Adana Etnografya Müzesi, Adana Sabancı Camii, Adana On Gözlü Köprü gibi Adanada Birçok gezilecek ve görülecek yerler vardır Nisan Ayı başında yapılan Adana Portakal Çiçeği Festivali ve Ekim Ayında Yapılan Lezzet festivali Adana'ya Gitmek için başlıca sebeblerdendir. Adanaya Gidip Adana Kebabı yememek de olmaz tabikide. Uçaklı ve Otobüslü Gap Turları Adana İlimiz gezme ile başlıyor

Hatay (Antakya) Gezilecek Yerler

Saint Pierre Kilisesi, Hatay Arkeoloji Müzesi, Titus Tüneli, Harbiye Şelalesi, Beşikli Mağara, Habib-i Neccar Camii, Aziz Simeon(Genç) Manastırı, Nur Dağları, Musa Ağacı, Hatay çarşıları olmak üzere Hataya Gitmeniz Hatay yemekleri ve Gurmeler içinde büyük fırsatlar veriyor, Onikiay Antakyaya gidebilir tarihi dokusunu gezebilirsiniz, Unutmayın Ki Dünyadaki İlk Kilise Hataydadır. Gap Turu Hatay İlimiz İle devam ediyor.

Gaziantep'de Gezilecek Yerler

Gaziantep Zeuğma Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Gaziantep Hayvanat Bahçesi, Almacı Pazarı, Gaziantep Arkeoloji Müzesi, Zincirli Bedesten, Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi gibi daha birçok gezilmesi ve görülmesi yerler bulunmaktadır, tabikide Gaziantepe gidince Katmer, Baklava, Beyran çorbası İçmemek Olmaz. Otobüslü Gap Turları ile Gaziantepi Geziyoruz.

Şanlı Urfa'da Gezilecek Yerler

Şanlıurfa Kalesi, Harran Ovası, Harran Üniversitesi, Bilecikte Tekne Turu ve Kelaynak Kuşları, Göbeklitepe, Balıklıgöl, Halil İbrahim Peygamberin Makamı, Şanlıurfa Arkeoloji ve Mozaik Müzesi, Haleplibahçe Mozaik Müzesi, Halilurrahman Cami, Mevlid-i Halilulrahman Mağarası gezilecek görülecek yerlerin başında geliyor, 2019 Yılı Şanlıurfa Göbeklitepe Yılı ilan edilmesi şehre gelen turist sayısınıda çoğaltmıştır. Urfaya gelmişken Biber ve domates salçası almayı unutmayın Tabikide Tatlısöz restaurantta da Çiğer yemeyi. Urfada sıra Gecesi İçin Gülizar sıra Gecesi bölgedeki en iyi sıra gecelerinin başında yer alır. Urfa ilimiz Güney Doğu Anadolu Turlarının Başkentidir.

Mardin'de Gezilecek Yerler

Mor Gabriel Manastırı, Kasımiye Medresesi, Midyat, Diyarbakır Kapı, Nusaybinde Beyaz Su, Şeyh Çabuk Camii, Cumbalı Ev, Mardin Ulu Camii, Tellallar Çarşısı, Abbaralar, Şehidiye Camii, Şahtana Konağı, Mardin Çarşıları, Savur Kapı, Deyrul Zaferhan Manastırı, Kızıltepe, Viran Şehir Gezerken şehir Merkezinde Bulunan Artukbeyden badem şekeri Bıktım sabunu Alabilir, Midyata gitmişken Telkari gümüş alış verişi yapabilir, Süryani şabanını tadına bakabilirsiniz. Gap turlarının vazgeçilmez ilidir Mardin.

Batman'da Gezilecek Yerler

Batman İlimizde yer yer koç başı olarada bilinen bol bol petrol kuyuları göreceksiniz ve tabikide Hasankeyf tarihi dokusu ile sular altına kalmadan önce birçok önemli kısmı Dicle nehirden alınmış ve Yeni kurulan Hasankeyf ilçesine taşınmıştır, Ssctur Ailesi olarak batman ilimize yolu düşenler Ali Ustada muhteşem et yemekleri yeme imkanı bulacaklardır.

Adıyaman'da Gezilecek Yerler

Çiğ köftenin başkenti Adıyaman İlimizde Nemrut Dağına çıkmak ve Nemrut Dağı'nda Gün Batımı veya Gün Doğumunu İzlemek Atatürk Barajı, Kahta, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Arsameia Şehir merkezinde onlarca Çiğ köfteci göreceksiniz ve Valilik Binasının yanında bulunan İskender 85 de Yememek yiyebilirsiniz. Gap Turlarında Nemrut Dağını görmeden gelmek olmaz.

Diyarbakır'da Gezilecek Yerler

Tarihi Hasan Paşa Hanı, Hevsel Bahçeleri, Diyarbakır Ulu Camii, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Sülüklü Han, Ziya Gökalp Müzesi, Diyarbakır Surları, Dört Ayaklı Minare, Mardin Kapı, On Gözlü Köprü, Keçi Burcu, Sen Burcu, Urfa Kapı Diyarbakır ilimizi kapsayan GAP Turlarında gezilecek yerleriden bazılarıdır. Diyarbakırda Hasanpaşa Handa Kahvaltı yapmak, Burma Kadayıfı alarak şehirden ayrılabiliriz.