Diyarbakır Çıkışlı Turlar

Çıkış Tarihi
DİYARBAKIR ÇIKIŞLI TURLAR LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Diyarbakır Çıkışlı Turlar

Günümüzde yurdumuzun her yerine düzenlenen tur programları vardır ve bu sayede artık tatilciler gezilerini hem daha hesaplı hem de daha kolay bir şekilde yapabilmektedir. Her bölgesi ayrı güzelliklere sahip ülkemizin özellikle Akdeniz ve Ege bölgeleri en çok tercih edilen yerleridir. Bu bölgeler tatilcileri doğa ve kültür anlamında doyurduğu kadar farklı etkinliklerle de tatilcilere çeşitli imkanlar sunabilmektedir. Çeşitli su sporları yapabilme imkanı bulabileceğiniz gibi tekne turlarını da deneyebilirsiniz. Bu bölgelerde yer alan ve hiç bir yerde eşi benzeri olmayan tarihi eserler turistleri adeta bir tarih yolculuğuna çıkarmaktadır. Her ne kadar en çok tercih edilen bölgeler Akdeniz ve Ege bölgesi olsa da Karadeniz Bölgesi de en az onlar kadar ziyaretçi akınına uğramaktadır. Özellikle Karadeniz'in yaylalarında doğayla iç içe bir tatil yapmak adeta insana huzurun ne demek olduğunu anlatıyor. Burada tatilcilerin yapabileceği etkinlikler arasında en çok tercih edileni ekstrem sporu olan raftingdir diyebiliriz. Türk mutfağının en güzel lezzetlerini sunan Karadeniz Bölgesi, tatilcilere unutulmaz tatlarla ziyafet çektiriyor. Tatilcilere tavsiyemiz özellikle bu bölgede bol bol fotoğraf çekmenizdir. Çünkü, burada göreceğiniz eşsiz manzara karelerini başka bir yerde göremeyebilirsiniz. Özellikle doğa fotoğraflarına ilgisi olanlar için Karadeniz bölgesi tam da aranan yerdir diyebiliriz.

Diyarbakır Çıkışlı Karadeniz Turları

Diyarbakır Çıkışlı Karadeniz Turlarımız 3 Gece ve 5 Gece konaklama seçenekleri ile Gezi Express de Amasya, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, uzungöl, Ayder Yaylası, Hopa, Batum, Borçka Karagöl, Tortum Şelalesi, Erzurum kısaca baştan sona Karadenizin güzelliklerini sizlere yaşatıyoruz Karadeniz Turlarımızı Tüm banka kartlarına 12 ay Taksit imkanı ile satın alabilirsiniz


Diyarbakır Çıkışlı Kültür Turları

Tatil amaçlı gittiğimiz bir yerde, dinlenmek ve eğlenmek ilk hedefimiz olsa da o yerin kültürünü de tanımak isteriz. Ülkemizin her bölgesinde ayrı ayrı kültürel zenginliklerin var olduğunu düşünürsek nereye gidersek gidelim mutlaka dikkatimizi çeken pekçok kültürel dokular karşımıza çıkacaktır. Diyarbakır Çıkışlı Kültür Turları ile tercih ettiğiniz bir Bursa turu size kültürel dokusuyla tarihi geçmişini en güzel dille anlatacaktır. Gezi sırasında o bölgeye ait tatları tadarak belki de o güne kadar tatmadığınız lezzetleri denemiş olacaksınız.