• Promosyon Kudüs Turu: 18 Kasım Ara Atatilde Promosyon Kudüs Turu
  • Promosyon Kudüs Turu: 18 Kasım Ara Atatilde Promosyon Kudüs Turu
  • Promosyon Kudüs Turu: 18 Kasım Ara Atatilde Promosyon Kudüs Turu
  • Telaviv
  • Kudüs
  • BEYT LAHM
  • ERİHA / YAFA
  • El Halil
  • LUT GÖLÜ (ÖLÜ DENİZ)
18 Kasım Ara Atatilde Promosyon Kudüs Turu

İSTANBUL HAREKETLİ KUDÜS MESCİDİ AKSA TURU
2 GECE 3 GÜN OTEL KONAKLAMALI

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
18 KASIM CUMA: TÜRKİYE – TEL AVİV – KUDÜS

Türk Hava Yolları ile TK784 sefer sayılı uçağı ile saat 07:55’te İstanbul Havalimanından Tel Aviv’e uçuş (Tüm Türkiye’den iç hat bağlantısı ÜCRETSİZ şekilde sağlanacaktır). Yerel saat ile 08:55’te Tel Aviv’e varış. Pasaport ve vize işlemlerinin ardından doğrudan KUDÜS’e hareket. CUMA NAMAZI MESCİD-İ AKSA’da. Namaz sonrası Mescid-i Aksa bölümlerinden, Peygamberimizin (sav) Mirac’a yükseldiği Kubbet’ül Sahra(Muallak Taşı), Burak Mescidi, Mervan Mescidi ve Kadim Aksa ziyaretleri. Otele yerleşme. Akşam yemeği.


2.

Gün
19 KASIM CUMARTESİ: KUDÜS – EL HALİL – BEYT LAHM - KUDÜS 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah namazı Mescid-i Aksa’da. Kahvaltının ardından Kudüs’ün en güzel seyredildiği Zeytin Dağı’na çıkıyoruz. Kudüs’ün panoramik seyri. Hendek Savaşı'nın fikrini sunan Selman-ı Farisi ve Kadın velilerden Rabiat-ül Adeviyye Hz.nin kabirlerini ziyaret. Batı Şeria’nın önemli şehirlerinden olan El Halil şehrine hareket. El Halil'de Haremi İbrahim caminde medfun bulunan Hz.İbrahim, Hz.İshak, Hz.Yakub ve zevcelerinin kabirlerini ziyaret. Beyt Lahm’de Hz. İsa’nın doğduğu yerin görülmesi ve Kudüs’e geçiş. Otelimize yerleşme. Mescid-i Aksa’da Yatsı namazı. Akşam yemeği

3.

Gün
20 KASIM PAZAR: KUDÜS – ERİHA – LUT GÖLÜ (ÖLÜ DENİZ) – TEL AVİV YAF 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah namazı Mescid-i Aksa’da. Kahvaltının ardından Hz. Meryem’in kabrini ziyaret ediyoruz. Tarihi Eriha kentine hareket. İsa’nın şeytan ile 40 gün imtihan olduğu bu tarihi kentin (Eriha) yakınında Hz. Musa’nın makamını ve külliyeti ziyaret. Eriha’da alışveriş imkanı. Lut Kavminin helak olduğu Lut Gölünün (Ölü Deniz’in) görülmesi. Osmanlı kenti Yafa’ya hareket gezisi: Akdeniz kenarındaki Osmanlı eserlerinden Abdülhamit Saat Kulesi,Karakol Binası,Bahriye ve Hasan Bek camileri ziyareti. Akşam saat 20:00’de Tel Aviv Havalimanına transfer. Türk Hava Yolları’nın TK791 sefer sayılı uçağıyla saat: 01:00’de İstanbul’a hareket. (iç hat dönüş bağlantıları ÜCRETSİZ sağlanacaktır). Turun Sonu.

DAHİL OLANLAR:
THY Gidiş ve Dönüş uçak biletleri
İç hat bağlantılar dahil
Anılan otellerde konaklama
Sabah ve Akşam Yemekleri (Açık Büfe)
Tüm Geziler + Ziyaretler+ Transferler
Rehberlik Hizmeti
İsrail Grup Vizesi
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış harcı
PCR testi
Şahsi harcamalar
Öğle yemekleri
Bahşişler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Turlarımızı; tur programında yazan tüm mekanlar görülecek şekilde planlamaktayız. Ancak yerel otoritenin alacağı karar ve kısıtlamalar sebebiyle gezilemeyen, ziyaret edilemeyen mekanlar olabilir. Misafirlerimizin (pandemi vs. nedeniyle) bu durumu göz önünde bulundurarak tura katılmaları gerekmektedir. Gezilemeyen yerlerden acentemiz sorumlu tutulamaz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize uygulaması vardır. Liste vize alındığından pasaportlara vize basılmamaktadır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri vizeden muaftır. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisinin vizesi olan turistleri ülkeye kabul etmeme yetkisi vardır. Misafirlerin bu durumu göz önünde bulundurarak tura katılmaları gerekmektedir. Böyle bir sorun yaşanması durumunda acentemiz sorumlu tutulamaz.

Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.

Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.

Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile isimleri değişebilir.

Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.

3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür, açılır-kapanır yatak veya kanepe olabilir.

Tüm turlarımızda seyahat belgenizin (pasaport vb.) tur dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir.

Rehberimiz, acentemizin onayı ile tur programında değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir. Böyle bir durumda son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.

Vizeli turlara katılacak misafirlerimizin iptal ve iade koşullarını okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.

Şirketimiz aracılığıyla yapılan vize başvurularında şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Vize hizmetimiz danışmanlık, randevu alımı, gerekli evrak bilgilendirmesi, evrak düzeni ve teslimi gibi hizmetleri içermektedir. Vizenin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur ücretinin iadesinde iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.

Havayolu şirketlerinde sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Yolcunun herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal, iade veya değişiklik yapılamaz.

Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşlarında yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak ayrı iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yurt dışı bileti ile birlikte tek bilette düzenlenen bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hat uçuşunda oluşabilecek gecikme vs. durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme ihtimalini kabul ederek geziyi satın almıştır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#261
LOKASYON:
Filistin Bölgesi (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
2 Kahvaltı 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
istanbul Havalimanı İzmir Havalimanı Antalya Havalimanı Adana Havalimanı Ankara Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

599$

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Promosyon Kudüs Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.